25 Mayıs 2016 Çarşamba

Timuçin Oğuz'a tam destek

Ak Parti Küçükçekmece Belediye Bakan Aday Adayı Timuçin Oğuz’ un Sefaköy İnönü Mahallesi'ndeki irtibat bürosunun açılışı yapıldı.

19 Kasım 2013 Salı 08:29
Timuçin Oğuz'a tam destek
Ak Parti Küçükçekmece Belediye Bakan Aday Adayı Timuçin Oğuz’un Sefaköy İnönü Mahallesi'ndeki irtibat bürosunun açılışını büyük bir katılımla gerekleştirdi.

İrtibat Bürosunun açılışına 15 Federasyon ve Konfederasyonun başkanı tam kadro katılarak yaptığı konuşmalardaTimuçin Oğuz'u desteklediklerini belirtti.

Dernek başkanlarından Timuçin Oğuz'a tam destek

Yaklaşık 10-12 bin kişinin katılımıyla gerçekleşen ve miting havasında geçen açılışta Sinop Dernekleri Federasyonu Genel Başkanı Engin Kırmızıgül , Artvin Dernekler Federasyonu Başkan Yardımcısı Efrail Yıldız, Yozgatlılar Dernekler Federasyonu Başkanı Mehmet Deniz,  Samsun Dernekler Konfederasyonu Genel Başkanı Hasan Kaya Aşçı, Giresun STK kuruluşlar Federasyon Başkanı Hasan Turan, Trabzon Dernekleri Federasyonu Başkan Vekili Hüseyin Ayaz, Ordu Dernekler Federasyonu Başkanı Sabri Çelebi, Rize Dernekleri Federasyonu Başkan Vekili Adnan Kopuz, Gümüşhane Dernekler Federasyon Onursal Başkanı Tahsin Söhüt, Kastamonu Dernekler Federasyonu Onursal Bakan Hidayet Yünsel, Karabük Dernekler Federasyon Başkan Yardımcısı Seyfettin Tetik, Kafkas Dernekleri Federasyonu Başkanı ve Kafkas Çerkez Derneği Başkanı Ahmet Gazi Saygın, İstanbul Bitlis Vakfı Başkan Vekili Birol Kutas, Yozgatlar Dernekler Federasyon Başkanı Mehmet Deniz, Sinoplu İş Adamları Derneği Başkan Rafet Orhan, SİYAD Genel Başkanı Sebahattin Sungur Oğuz'a tam destek verdi.

Artvin Dernekler Federasyonu Başkan Yardımcısı Efrail Yıldız yaptığı konuşmasında “Değerli Küçükçekmeceliler biz İstanbul Artvin Dernekler Federasyonu olarak,  bir üst kurulu olarak Küçükçekmece'de Sayın Timuçin beyin yanındayız ve onu destekliyoruz” dedi.

Yozgatlılar Dernekler Federasyonu Başkanı Mehmet Deniz yaptığı konuşmasında “ Sevgili Küçükçekmece halkı değerli hemşerilerimiz aday adayı tanıtım toplantımız hayırlara vesile olur İnşallah. Adayımızın Küçükçekmece Belediye Başkanı olduğu zamanda hep birlikte daha kalabalık bir şekilde toplanacağımızı ümit ediyorum.

Timuçin Oğuz kardeşimize İstanbul Yozgatlılar Federasyonu olarak,  Küçükçekmece de yaşayan Yozgatlılar olarak sonuna kadar desteklerimizi buradan duyurmak istiyorum çünkü biz biliyoruz ki Timuçin kardeşimiz ilkeli, dürüst, çalışkan, azimli gayretli bir kardeşimiz. Eğer bura da belediye başkanı olursa kardeşimiz ayrım yapmadan Küçükçekmece'nin her tarafına eşit bir şekilde hizmet edeceğine emin olun.  Buraların kökten değişeceğine, kentsel dönüşümü hızlı bir şekilde yapacağına adım gibi eminim. Timuçin kardeşimi çok iyi tanıyorum Yozgatlılar olarak yanındayız” dedi.

Karabük Dernekler Federasyonu Başkan Yardımcısı Seyfettin Tetik yaptığı konuşmasında “Cumhuriyet kenti Karabük’ den bütün Küçükçekmece selam olsun. Timuçin Oğuz kardeşimizi Karabüklüler olarak Safranbolu, Eskipazar, Eflani, Yenice ilçeleri olarak sonuna kadar destekliyoruz” dedi

Kastamonu Dernekler Federasyonu Onursal Başkanı Hidayet Yüksel  ise yaptığı konuşmasında “ ne güzel topluluk  böyle,  hep bir hayalimiz vardı sivil toplum kuruluşları içersinden insanımızın kaderini bilen, sevgili bir insanımızı sivil toplum kuruşları bir yere taşısın. Bu hayalimizi bugün sizlerin sayesinde görmenin mutluluğunu yaşıyorum, mutlu olun Küçükçekmeceli kardeşlerim. 

Bir güzel insan sivil toplum kuruluşlarından yakından tanıdığım bir insanın birlikte görev yaptığım bir güzel insanın adaletinden, insana olan sevgisinden zerre kadar şüphe etmediğim sevgili kardeşim in sonuna kadar yanında olmak için buradayız belediyeler için yetişmiş kadrolarımız var hizmet aşkıyla yanan kadrolarımız var ama onların başında adam gibi adam olursa, insan sevgisi ile dolu bir insan olursa işte o zaman siz görün Küçükçekmece’yi,  Allah yar ve yardımcın olsun Timuçin kardeşim bu güzel insanlarla birlikte bize seninleyiz” dedi.

Rize Dernekler Federasyonu  Başkanvekili Adnan Kopuz yaptığı konuşmasında “Rize Dernekler Federasyonu ve Kopuzlar Vakfı olarak Timuçin Oğuz kardeşimize sonsuz desteklerimizi ve her zaman yanında olduğumu söylemek için buradayım” dedi.

Ordu Dernekler Federasyonu Başkanı Sabri Çelebi yaptığı konuşmasında “ Çok kıymetli hemşerilerim bugün burada Anadolu’yu görüyorum 81 vilayetten hemşerilerimi görüyorum ama öncelikle Karadenizin doğusu ve batısı arasındaki sivil toplum kuruşları görüyorum hepinizi en kalbi duygularımla selamlıyoru.  İstanbul da 300 e yakın Ordu derneği bunları  temsil eden Ordu Dernekler Federasyonu olarak Timuçin OĞUZ  kardeşimizi destekliyoruz Küçükçekmece de yaşayan Ordu’ lu kardeşlerimizin bu konudaki destekleri tamdır, Allah yar ve yardımcınız olsun hepinize hayırlı olsun diyorum” dedi.Trabzon Dernekler Federasyonu Başkanvekili Hüseyin Ayaz yaptığı konuşmasında “ Sevgili Küçükçekmeceliler hepinizi saygı ve sevgiyle selamlıyorum.  Trabzon Dernekler Federasyonu olarak Karadeniz sivil toplum örgütleri birliği ve Türkiye sivil toplum örgütleri konfederasyonda omuz omuza çalıştığımız beraber çalıştığımız değerli arkadaşımız bugün burada desteklemek için bulunmaktayız. Bugün inan ki sizden çok bizim günümüz çünkü biz de sivil toplum kuruluşu olarak içimizden böyle insanlar yetiştirip  sizlerin huzuruna sunduğumuz zaman, doğru yapmış olduğumuz işlerin hazzını yaşıyoruz. Bugün bunlardan bir tanesini yaşıyoruz çok mutluyuz çünkü kendi içimizden yetiştirdiğimiz sayın kardeşimizi siz Küçükçekmecelilere emanet etmek üzere buradayız ” dedi.

Giresun Sivil Toplum Federasyonu Başkanı Hasan Turnayaptı konuşmasında “Kıymetli hemşerilerim sevgili Küçükçekmeceliler hepinizi en kalbi duygularımla selamlıyorum bugün burada Timuçin  kardeşimizle beraber olmak onunla dayanışmak onun burada açmış olduğu bayrak altında sizinle beraber saf tutmak için bulunmaktayız. Sizlerin ona destek vermek için buraya gelmiş olmanız onun ortaya koymuş olduğu sinerjinin bir eseridir. Biz Timuçin  kardeşimizi iyi tanıyoruz 10 yıldan beri çeşitli Sivil Toplum Kuruluşlarında beraber görev yaptık. Hem Karadeniz Sivil Toplum Kuruşlarında hem de Türkiye Sivil Toplum Kuruşları Konfederasyonunda birlikte çalıştık. Yönetim kademesinde milletimize hakkıyla hizmet edeceğine eminiz” dedi.

Samsun Dernekleri Konfederasyonu Genel Başkanı  Hasan Kaya Aşçı yaptığı konuşmasında “ Küçükçekmece'de Timuçin kardeşimize başkanlık inşallah hayırlı uğurlu olur diyerek düşünüyoruz İnönü Mahallesi'ndeki Samsunlular olarak Kavaklılar olarak burada 20.000 oya sahip olduklarını biliyoruz. Samsunlu bir hemşerimiz olarak  burada Timıçin Oğuz’ u desteklediğimizi belirtmek istiyorum” dedi.

Sakarya Dernekler Birliği Başkanı Yaşar Saka yaptığı konuşmasında “ saygıdeğer hemşerilerim saygıdeğer Küçükçekmeceliler burada hem Sakarya hem de Pendik Dernekler Federasyonunu  temsilen buradayım.  2003  yılında yola çıktığımızda Karadeniz deki tüm sivil toplum örgütlerini bir çatı altında toplama mücadelesinde Timuçin Oğuz kardeşimiz bizimle birlikte çalıştı ve bugünlere geldik. Milli ve manevi değerlerine bağlı gerçekten Anadolu insanı Türkiye Cumhuriyeti insanı.  Hakikaten faydalı olabilecek bir kardeşimiz biz Sakaryalılar olarak bu konuda kendisine kefiliz,  yolunun açık olmasını diliyorum” dedi.

Kafkas Dernekleri Federasyonu Başkanı ve Kafkas Çerkez Derneği Başkanı Ahmet Gazi Saygın yaptığı konuşmasında “ değerli hemşerilerimiz bugün burada Timuçin Oğuz kardeşimizi desteklemek için bu bulunmaktayız. Timuçin Oğuz arkadaşımız sivil toplum kuruşları örgütleri içersinde özgün çalışmaları ile tanınan bir arkadaşımızdır bugüne kadar sivil toplum örgütlerine vermiş olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum. Kafkas Dernekleri Federasyonu ve Kafkas Çerkez Derneği olarak Timuçin arkadaşımızı destekliyoruz onun yanındayız başkan olması için elimizden geldiği kadar  çalışacağız ve yanında olacağız” dedi.

İstanbul Bitlis Vakfı Başkan Vekili Birol Kutas yaptığı konuşmada “ Sayın Küçükçekmece halkı Timuçin Oğuz başkanımızı destekliyoruz tüm Bitlisliler Vakfı Olarak üstümüze düşen her görevi yerine getirecek bir asker bir nefer olarak Tumiçin Oğuz başkanımızın yanındayız” dedi.

Sinop İş Adamları Derneği Başkanı Rafet Orhan  yaptığı konuşmasında “ Kıymetli hemşerilerim hepinize hayırlı ve güzel bir gün diliyorum bugün bizim için çok mutlu bir gündür. 1965 yılından bugüne kadar İstanbul da ki derneklerdeki bu samimi birlikteliğimizi artık meydanlara taşıyoruz.  Bunun için buradayız Sinoplu artık yönetilen değil yöneten olmalıdır. Sevgili arkadaşımız kıymetli avukatımız Timuçin Oğuz Bey'e yürekten samimi duygularımla ifade etmek isterim ki her zaman yanında ve etrafında olacağız bugün bizim için çok tarihi bir gündür sizleri saygı ve hürmetle selamlıyorum hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Sinop Dernekleri Federasyonu Genel Başkanı Engin Kırmızıgül yaptığı konuşmasında “ Değerli Küçükçekmeceliler hepinizi saygı ile selamlıyorum. Çok güzel bir gün çok güzel bir kalabalık Sinop Dernekleri Federasyonu Genel Başkanlığı Görevini Timuçin Oğuz'dan yeni, devir aldım.  Ne kadar güçlü bir liderden bu görevi teslim aldığımı şimdi görüyorum. Çıkmış olduğumuz bu yolda diğer İllerimizin Federasyon ve dernek başkanlarını yanımızda görmek bizleri çok mutlu etmiştir. Bir ilimizi temsil eden federasyonların ve deneklerin başkanlarının Timuçin başkanımıza bu şekilde desteklerken,  bizlere Sinop Dernekleri Federasyonuna Sinoplu hemşerilerine nasıl görev düşer onu da siz göstereceksiniz. Bu desteğiniz artarak devam etsin. Timuçin başkanımıza çıktı bu yolda Allah yar ve yardımcın olsun” dedi."Siyaset insan için yapılır"


Federasyon başkanlarının konuşmalarından sonra tezahüratlar eşliğinde kürsüye gelen Ak Parti Küçükçekmece Belediye Başkan Aday Adayı Av. Timuçin Oğuz yaptığı konuşmada kendisine destek veren herkese teşekkür ederek özellikle Federasyon başkanlarının kendisine olan desteğinin büyük anlam taşıdığını ifade ederek başladığı konuşmasında ' Federasyonlarımızın değerli Başkanları Küçükçekmecedeki Sivil Toplum Kuruluşlarının değerli önderleri, Küçükçekmecenin dört bir yanından gelerek buraya dolduran sevgili vatandaşlarımız hepinizi şahsım ve partim adına saygıyla selamlıyorum, hepiniz hoşgeldiniz.

Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın güzel bir sözü var şunu hep söyler bize oturduğu koltuğa güç veren siyasetçiler lazım der her konuşmasında işte E-5'in kenarında Belediye Başkanlığı koltuğu işte burada güç. Başından beri şunu kendimize felsefe edindik siyaset insanla yapılır ve insan için yapılır bu gerçek bir kez daha bugün gün gibi ortaya çıktı.

Her zaman söylemişimdir taban siyaseti yaptığımız sürece hem siyasette kalıcı oluruz hemde hizmetlerimizi milletle beraber sivil toplum örgütleri beraber yaparız. Bugün de bunun en güzel yansıması yaşıyoruz. Şair Necip Fazıl Kısakürek' in dediği gibi ' insandır sanıyordum mukaddes yüke hamal hamallık ki sonunda ne rütbe var ne de mal ' siz ne rütbe ve ne de mal için tamamen sadece bu kardeşinize destek olmak için buradasınız.

"Partimden ben dahil 5 aday adayı var, Başbakan içimizden birini seçecek
"


Küçükçekmece için Ak Parti'den kendisi dahil 5 ismin aday adaylığı başvurusu yaptığını belirten Timuçin Oğuz: "Küçükçekmece'de ben dahil yasal adaylık başvurusu yapmış beş tane partili aday adayı arkadaşımız var. Beş tane adayın Küçükçekmecede yarışması Parti tüzüğüne ve kardeşlik hukukuna uygun bir şekildedir. Bizler beş kişiyiz Başbakanımız içimizden birimizi sececek ve diyecek ki Küçükçekmece'nin pehlivanı sensin."

Hz. Hamza' nın bir sözü vardır pehlivan pehlivanın kardeşidir, biz o kardeşim izle beraber Küçükçekmecede'ki seçmemizin elini sıkmaya sokakları karış karış gezmeye devam edeceğiz. Siyaset uzun soluklu bir maratondur Partimizin, Genel Merkezimizin Küçükçekmece için göstereceği adaya saygı duyar ve sonuna kadar hizmet ederiz. Asıl olan bu yarışta varım diyebilmektir."dedi.

Oğuz konuşmasında "Sinoplu artık yönetilen değil, yöneten olmalıdır" diyerek herkesi mücadeleye davet etti.

YORUM YAZ

 • Ad Soyad:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.

   Yorumlar
   Toplam 8 yorum mevcut

  • Bitlisli 3 yıl önce yorumlandı

   Allah yolunu açık etsin sayın başkanım evet kücükcekmece'mize yakışan hizmet edecek biridir timuçin Oguz dur inşallah adaylığını kesınleşir o zaman daha çok çalışmamız lazım .

  • Adnan sönmez 3 yıl önce yorumlandı

   başarılar. inş kazanırsın timuçin oğuz

  • Mustafa DURU 3 yıl önce yorumlandı

   bu iş bitmiştir kanatimce.allah yar ve yardımcısı olsun .şimdidende hayırlı olsun.

  • halil gökmen 3 yıl önce yorumlandı

   deyeli timüçin beye bu görevveril meli şün kü ben beykozda oturan biri ollarak ak parti için gece gündüz demeden calışdı çalışanı bellinin teri cogumadan hakını vercek sin allah öyle emrediyor ben de bld de ayni azmi gösterecegine kefilim inşallah bunu görürür bu şan sı hak edilen yere verilir sinoplular ollarak yanın dayız nekadar görüşümüz ayni olmasa bile her türlü bize düşen neyse timüçin bey cin sinoplular hazır bunu bilin mesini isteriz bu hak bu kardeşimizin cok calışdı haketi

  • SİNDEF SİNOPLU 3 yıl önce yorumlandı

   allah yar ve yardımcın olsun .. sinoplunun gururusun .. çılışacagız hemde çok çalışmalıyız. allah çiktigimiz yokda bizlere kaza vermesin

  • Cihan 3 yıl önce yorumlandı

   stkçılığın önemini anlayan anlatan dürüst adam allah yolunu açık etsin

  • Yasin Atbakıcı 3 yıl önce yorumlandı

   Sen herşeyim en iyisine layıksın...Çünkü adam gibi adamsın..

  • irfan yüksel 3 yıl önce yorumlandı

   başkanım hayırlı olsun başarılarını yakından takıp etmekteyim inşallah aday adaylıktan aday olarak çıkarsın.seni belediye başkanı olarak görmek beni ve bütün karadeniz sevindirecek tır allah yardımcın olsun.dualarım senınle

  TÜM YORUMLAR
  Küçükçekmece'de yaşamaktan mutlu musunuz?

  ARŞİV